Archiwum SP 4-8 2022/2023

Święty Stanisław Kostka - konkurs

W ciągu ostatniego miesiąca poznawaliśmy wyjątkową postać - patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży – Stanisława Kostkę. Został ogłoszony konkurs o tym świętym, w którym mogli brać udział uczniowie z całej szkoły. Chętni uczniowie wykonali prace na konkurs. W klasach najmłodszych prace plastyczne przedstawiające portret świętego, w klasach starszych – prace plastyczne przedstawiające scenę z życia Stanisława lub wiersz o świętym. Klasy najstarsze przygotowywały prezentacje multimedialne. W sumie w konkursie uczestniczyło74 uczniów z całej szkoły. Uroczyście wyróżnionych i nagrodzonych zostało 28  uczniów, a ich prace zostały zaprezentowane na gazetkach w holu szkoły. Serdecznie gratulujemy!