Archiwum SP 4-8 2022/2023

Ruszył nowy cykl "Spotkań przy herbacie"

23 września w piątkowe popołudnie grupa uczniów z klas 6-8 wybrała się na zajęcia do biblioteki osiedlowej. Było to nasze pierwsze „Spotkanie przy herbacie” w takim gronie. Z dawnej ekipy po odejściu absolwentów zostało tylko 5 osób, do których teraz dołączyli nowi uczniowie. Dlatego nasze wrześniowe zajęcia częściowo poświęciliśmy na wzajemne poznanie się. Każdy losował sobie osobę, z którą miał przeprowadzić wywiad na temat jej zainteresowań książkowych, filmowych i muzycznych oraz wakacyjnego odpoczynku, a następnie miał tę osobę zaprezentować innym.

W drugiej części zajęć rozmawialiśmy o tym, co ciekawego czytaliśmy w czasie wakacji i co chcielibyśmy polecić pozostałym uczestnikom. W propozycjach tradycyjnie najwięcej było książek z gatunku fantasy, ale były też kryminały oraz powieści mówiące o problemach nastolatków i sposobach zmierzenia się z nimi.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Beacie Terlickiej, kierowniczce Filii Nr 13 WiMBP, która jak zwykle gościnnie przyjęła nas w progach swojej biblioteki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj