Archiwum SP 4-8 2022/2023

Warsztaty Mobilne Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

W dniu 19.09.2022 r w naszej szkoły odbyły się warsztaty pt. "Mobilne Laboratoria Przyszłości" dla 60 uczniów z klas 4-8, na których został zaprezentowany temat drukarek 3D oraz sztucznej inteligencji.

Uczniowie podczas 2-godzinnych warsztatów mieli okazję zobaczyć jak wygląda drukarka 3D oraz obserwować jej pracę podczas wydruku breloczka z nazwą naszej szkoły. W drugiej części zajęć przedstawiony został temat sztucznej inteligencji oraz gestów, które jest w stanie odczytać komputer.

Dzięki warsztatom wielu uczniów zamarzyło o własnej drukarce 3D, ale zanim to marzenie się spełni, to będą mieli okazję poćwiczyć na naszych szkolnych drukarkach 3D zakupionych w ramach Laboratoriów Przyszłości.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj