Archiwum SP 1-3 2022/2023

"Klocki Cubo"

Klocki w matematyce to wspaniały środek dydaktyczny. Umożliwia pracę z dziećmi na poziomie enaktywnym, ikonicznym i symbolicznym. Klocki świetnie rozwijają myślenie przestrzenne i intuicję geometryczną. W klasie 3d odbyły się zajęcia edukacji matematycznej z wykorzystaniem klocków Cubo. Dzieci wykorzystały je do kreatywnych zabaw matematycznych oraz przestrzennych zabaw tematycznych. 

Klocki Cubo wraz z zestawem kart aktywności zostały zakupione przez szkołę w ramach programu Laboratoria przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj