Archiwum SP 1-3 2022/2023

Młodsi starszym pomagają

W ramach projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” uczniowie klasy 1c zrealizowali zadanie polegające na stworzeniu plakatu pt. „Młodsi starszym pomagają”. Podczas ,,burzy mózgów’’ na temat sposobów niesienia pomocy i bycia uprzejmym wobec osób starszych, pierwszoklasiści mieli wiele ciekawych pomysłów. Dzieci chętnie opowiadały o sposobach pomocy swoim dziadkom oraz sąsiadom, a następnie zilustrowały swoje propozycje. Plakat powstały z prac uczniów zawisł na korytarzu- w ten sposób uczniowie klasy 1c zachęcają dzieci z innych klas do bycia wrażliwym na potrzeby osób starszych.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj