Archiwum SP 1-3 2022/2023

Siła Bajek

Uczniowie klasy 1a zrealizowali zadanie „Siła bajek” z modułu III Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego : „Z kulturą mi do twarzy”. Dzieci wysłuchały opowiadania Agnieszki Antosiewicz pt.: „Proste jak dwa razy dwa – o tym, jak ważna jest pomoc innym”, a następnie podawały własne pomysły wzajemnej pomocy podczas zwykłego, codziennego dnia. Uczniowie również podejmowali próby oceny bohaterów opowiadania. Następnie, pracując w grupach, wykonali prace plastyczne obrazujące ich pomysły na niesienie pomocy swoim kolegom i koleżankom w codziennych sytuacjach. Podczas zajęć uczniowie kształtowali empatię i wrażliwość na potrzeby innych.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj