Archiwum SP 1-3 2022/2023

Sensoryczne ozdoby świąteczne

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Gramy zmysłami” klasa 1c wykonała sensoryczne ozdoby świąteczne z przygotowanej wcześniej masy solnej, do której zostały dodane różne przyprawy kuchenne. Uczniowie rozpoznali zapach kakao, cynamonu oraz olejków migdałowego i pomarańczowego. Każdy uczeń otrzymał cztery rodzaje masy solnej, która zmieniła kolor dzięki dodanym przyprawom. Podczas wykonywania ozdób, uczniowie używali zmysłu dotyku, węchu oraz wzroku. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek powstały pięknie pachnące aniołki, choinki i gwiazdki, które uczniowie po wyschnięciu i zastygnięciu zabrali do domu. Był to wyjątkowy czas, w którym uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj