Archiwum SP 1-3 2022/2023

Wyjście do kina z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 3 października klasy III c, III d i III f wybrały się na wycieczkę do kina, świętując w ten sposób Dzień Chłopaka. Wybór padł na film pt. „King: Mój przyjaciel lew . W trakcie seansu uczniowie mieli okazję zaobserwować niezwykłą relację rodzącą się między lwiątkiem a młodą bohaterką. Osamotniona dotąd Inés odkryła w Kingu swojego najlepszego kompana. Postanawiła się nim zaopiekować, ucząc się przy okazji cierpliwości oraz odpowiedzialności za drugą istotę. Projekcja filmu była świetnym wstępem do rozmowy na temat etycznych dylematów związanych z więzią między człowiekiem, a dzikim zwierzęciem.

Wyjście do kina było miłą odskocznią od codziennej nauki. Pozwoliło dzieciom wspólnie spędzić czas w okolicznościach innych niż szkolne.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj