Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wycieczka klas 2b i 3b do Pstrągowej Ranczo

W dniu 20.06. 2022r. klasy 2b i 3b wyjechały na wycieczkę do Pstrągowej Ranczo. Zaraz po przyjeździe na miejsce udaliśmy się drogą przez las do drewnianej altany, gdzie otrzymaliśmy słodki poczęstunek. Dzieci miały możliwość nabycia pamiątkowych upominków i po krótkim odpoczynku odbyły się warsztaty pieczenia proziaków. Każde dziecko wykonało swój proziak, które po upieczeniu na piecu zabrało do domu. Wśród licznych atrakcji były: zabawy w parku linowym „Małpi gaj”, gdzie rekordziści kilkanaście razy pokonywali trasę sprawnościową, przejazd w stylu safari, oglądanie i karmienie zwierząt w Mini ZOO, oglądanie panoramy z wieży widokowej, zwiedzenie indiańskiego namiotu Tipi i słuchanie opowieści o życiu i zwyczajach Indian, a największy entuzjazm wzbudził zjazd na torze pontonowym. Dzieci otrzymały również ciepły posiłek, a w drodze powrotnej do autokaru obserwowały karmienie pstrągów w stawie. Wycieczka i liczne atrakcje bardzo się dzieciom podobały.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj