Archiwum SP 1-3 2021/2022

Audycja muzyczna Szkoły Muzycznej Yamaha

10 czerwca 2022 roku, w naszej szkole odbyła się ostatnia z zaplanowanych na ten rok szkolny audycji muzycznych, prowadzonych przez  Szkołę Muzyczną Yamaha dla uczniów z klas 1-3. Tematem przewodnim prowadzonych zajęć były następujące instrumenty dęte drewniane: klarnet, klarnet altowy, klarnet mały, saksofon tenorowy, saksofon barytonowy, saksofon sopranowy, saksofon altowy.

Podczas muzycznych spotkań nasi uczniowie wysłuchali brzmienia wielu ciekawych instrumentów oraz poznali różnorodne rodzaje tańców towarzyskich i indywidualnych.

Dziękujemy Szkole Muzycznej Yamaha za współpracę!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj