Archiwum SP 1-3 2021/2022

Jak zabdać o bezpieczeństwo z Akademią Bezpiecznego Puchatka?

Klasy 1 realizują w tym roku szkolnym zajęcia z Akademii Bezpiecznego Puchatka. Podczas lekcji uczą się o bezpieczeństwie w: domu, szkole, na wycieczce oraz w internecie. 1f ostatnio dowiedziała się jakie niebezpieczeństwo może kryć się w domu: ostre przedmioty, kanty mebli, leki, gaz w kuchni czy sprzęty elektroniczne. Obejrzeliśmy film edukacyjny, dzięki któremu każdy z uczniów już wie czego nie należy używać bez opieki dorosłych oraz jak zareagować w sytuacji zagrożenia. Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe oraz jak zgłosić niebezpieczeństwo do odpowiednich służb. Dzięki tym zajęciom najmłodsi uczniowie będą umieli poradzić sobie w każdej trudnej sytuacji.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj