Archiwum SP 1-3 2021/2022

Lapbook "Moja rodzina"

Ostatnią książeczką, którą wykonała klasa 3e podczas zajęć z innowacji pedagogicznej, był lapbook „Moja rodzina”. Dzieci umieściły drzewo genealogiczne swojej rodziny, rysując portrety bliskich i je podpisując. Następnie uczniowie przedstawiali cechy rodziców, tym samym utrwalając przymiotniki. Umieszczali również za pomocą rysunków ulubione potrawy całej rodziny (w ten sposób utrwalili rzeczowniki) oraz pisali lub rysowali, w jaki sposób wszyscy w rodzinie wspólnie spędzają czas. Na koniec omawialiśmy wklejony do lapbooka cytat dotyczący więzi rodzinnych: „Rodzina – nie mamy wszystkiego, ale mamy siebie nawzajem i to jest wszystko, czego potrzebujemy”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj