Archiwum SP 1-3 2021/2022

Konkurs "Pszczeli domek"

Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie znaleźli się na liście zwycięzców konkursu plastyczno-informatycznego pt. "Pszczeli domek", którego organizatorem był Wydział Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa, w ramach projektu BeeFriendly, który wspierany jest przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

Zadaniem konkursowym było wykonanie rysunku plastyczno – informatycznego w programie Paint lub Paint 3D, przedstawiającego projekt domku dla pszczół. Dla zwycięzców zostały przewidziane nagrody rzeczowe, medale oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor.


Klasy I-III:

Aleksander Wawrzkiewicz kl. 1d

Anna Mikulska kl. 3b

Szymon Dutka kl. 3a

Małgorzata Kielar kl. 1b

Karmen Luberda kl. 3f

Maja Nowak kl. 1b

Michał Gierulski kl. 3a

Zuzanna Jopkiewicz kl. 2f

Zuzanna Pachorek kl. 1b

Klasy IV-VIII:

Arkadiusz Bogacz kl. 7d

Dawid Janusz kl. 7d

Filip Biegaj kl. 8c

Karolina Jakim kl. 8aZwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj