Archiwum SP 1-3 2021/2022

V PIKNIK RODZINNY ZA NAMI !!!

4.06.22rr., sobota - to był bardzo udany dzień....mimo, że deszcz próbował pokrzyżować nam plany.

Tak jak zapowiadaliśmy - działo się, oj działo. Większość uczestników - gdy przybyła już na miejsce - zaczęła świętowanie od spoglądnięcia na to co działo się na naszej plenerowej scenie. A tam od samego początku pikniku - występy grup tanecznych i sportowych, popisy solistów i wszystkich innych odważnych artystów.  Obok sceny najmłodsi mogli, pod opieką sympatycznej animatorki, oddać się intensywnej zabawie w rytm skocznej muzyki.

Gdy już ten rodzaj zabawy się znudził, można było wyruszyć szlakiem licznych stoisk, które zapraszały do udziału w konkursach i łamigłówkach. Opłacało się wytężać umysł, bo zawsze udawało się zdobyć jakąś nagrodę.

Po tych wymagających potyczkach można było oddać się uciechom na ogromnych, dmuchanych zjeżdżalniach. Aby dojść do kolejnych atrakcji - znajdujących się m. innymi na hali sportowej - koniecznie należało pokosztować pyszności, których w okolicach szkolnej jadalni było co nie miara. Inaczej - chyba nie dałoby rady przemierzać długimi szkolnymi labiryntami w poszukiwaniu kolejnych atrakcji. Właściwie to deszcz bardzo nam pomógł, bo dzięki temu nasi goście - dziadkowie, znajomi, sąsiedzi naszych uczniów i rodziców mogli poznać szkołę od wewnątrz.

A finał pikniku - to dopiero się działo. Bitwa kolorów z towarzyszeniem policyjnej syreny; nieco wcześniej - fontanna z wozu strażackiego, a w ostatnich minutach - dla najmłodszych - deszcz baniek mydlanych i intensywne opady śniegu!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za fantastyczną atmosferę; wszyscy bawiliśmy się znakomicie - nic nie robiąc sobie z deszczu.

A rodzicom, którzy zadbali o obfity poczęstunek serdecznie DZIĘKUJEMY. Bez niego nikt by nie dał rady tak się bawić!!! Jesteście wspaniali!!!

Do zobaczenia na kolejnym pikniku...już za rok.    

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj