Archiwum SP 4-8 2021/2022

Pożegnanie uczniów z klas 8

Wieczór, 23 czerwca 2022 roku był niezwykle wyjątkowy. To właśnie wtedy, w szkolnej auli odbyło się pożegnanie uczniów z klas 8, w którym, oprócz Absolwentów wzięli udział ich rodzice i bliscy, nauczyciele oraz Dyrekcja szkoły.

Uroczystość była bardzo wzruszająca. Na początku Pani Dyrektor przemówiła do zebranych; pogratulowała rodzicom wspaniałych dzieci, a uczniom przypomniała o ostatnich latach nauki i zauważyła, jak bardzo dojrzali psychicznie i fizycznie na przestrzeni lat.

Następnie nadszedł moment wręczania dyplomów, wyróżnień i podziękowań dla uczniów oraz ich rodziców. Na scenie pojawili się ci, którzy w ósmej klasie uzyskali najwyższe średnie oraz zdobyli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Listy z podziękowaniami trafiły również na ręce Rodziców z Trójek Klasowych, którzy wspierali wychowawczynie w działaniach na rzecz klasy i szkoły.

Ostatnim punktem uroczystości było przedstawienie, które uczniowie przygotowali we współpracy z polonistkami. Zebrani mogli usłyszeć, co młodzi ludzie tak naprawdę myślą o swoich nauczycielach - było śmiesznie, jak i wzruszająco. Następnie została wyświetlona prezentacja, podczas której klasy 8 mogły powspominać ważne momenty ze swojego klasowego życia. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali od Pani Dyrektor pamiątkowe kubki ze zdjęciem szkoły.

Z pewnością ten wieczór dla wszystkich zgormadzonych w auli szkolnej był magiczny i wzruszający. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie on w sercach i pamięci naszych Absolwentów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj