Archiwum SP 4-8 2021/2022

Rozdanie dyplomów i nagród dla laureatów Olimpusa

20 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych dla laureatów wiosennej sesji Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Olimpus. Spotkanie w szkolnej czytelni w miłej i prawie wakacyjnej już atmosferze poprowadziła Pani Dyrektor, gratulując wszystkim wyróżnionym uczniom wiedzy, talentu i ciężkiej pracy.

W tej sesji Olimpusa tytuł laureata otrzymało 102 uczniów naszej szkoły, wśród nich 11 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1-5) i dodatkowo otrzymało nagrodę książkową. Pełne wyniki znajdują się w zakładce Olimpus na naszej stronie.

Tytuł Szkolnego Omnibusa za wysoki całościowy wynik przekraczający 1000 punktów z kilku przedmiotów w jednej sesji zdobył Grzegorz Lipiński, uczeń klasy 4e i w nagrodę został uhonorowany pamiątkowym grawerowanym dyplomem oraz pięknie wydanym albumem.

Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj