Archiwum SP 4-8 2021/2022

Wakacje nie z tej ziemi

Co może być "nie z tej ziemi"? Oczywiście wakacje, o których marzymy i które są tuż, tuż… Jakie mogą to być wakacje? No, właśnie odpowiedzią na to pytanie są prace plastyczne, które powstały  na ogłoszony w naszej szkole konkurs. Jury nagrodziło: Weronikę Parol z klasy 5 e, Olgę Zielińską z 5 a, Adę Leń z 5 a i Nadię Pawiak z 5 b. Wyróżniono: Zuzię Książek z 4 e, Anię Szaro z 5 e i Laurę Bosek z 6 b.

Zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy (w holu, obok auli) a wszystkim  (i uczniom i nauczycielom) życzymy WAKACJI 2022 - NIE Z TEJ ZIEMI!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj