Archiwum SP 4-8 2021/2022

Wycieczka klasy 4a do parku trampolin.

9 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 4a wyruszyli do parku trampolin Grawitacja w Rzeszowie, wspólnie z wychowawcą oraz opiekunem p. Izabelą Lelek. 

Uczestnicy wycieczki podczas dwugodzinnego pobytu w parku mieli okazję umocnić swoją sprawność fizyczną oraz zapewnić sobie świetną zabawę. Niektórzy skorzystali także z atrakcji jaką zapewniał park linowy, który pozwolił przełamać lęk przed wysokością, a także uczył współpracy i wzajemnego wspierania siebie. 

Po dużej dawce aktywności fizycznej wszyscy udali się do części restauracji. Był to czas na odpoczynek, pogaduchy i integrację przy wspólnym posiłku. Następnie w doskonałych nastrojach uczniowie wrócili do szkoły. 

Polecamy fotorelację. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj