Archiwum SP 4-8 2021/2022

Sukcesy w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Podkarpackie kwiaty w rzemiośle artystycznym"

Liga Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki i Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie po raz kolejny ogłosiły w tym roku szkolnym, Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym".

Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów Podkarpacia, poznawanie kultury ludowej i rozbudzanie szacunku do dawnych tradycji, motywowanie młodych pokoleń do poszukiwania źródeł kultury, pogłębienie wiedzy na temat otaczającej nas przyrody i jej poszanowania, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno i zagrożenia przyrody ojczystej, rozbudzanie umiejętności obserwacji przyrody,rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży oraz rozwój myślenia twórczego u dzieci i młodzieży.

Zachęcona przez panie Beatę Tutaj i Elę Ficek młodzież naszej szkoły, licznie wzięła udział w konkursowych zmaganiach. I udało się osiągnąć sukces: nagrodę główną otrzymała Lila Chyła z klasy 7a, wyróżniono Karolinę Kuźniar z 7 a i Milenę Rachwalską z 5 b.

Serdecznie gratulujemy!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj