Archiwum SP 4-8 2021/2022

MAMY TO!!! - Nasza szkoła otrzymała tytuł "SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM"

Tak, tak – mamy to - czyli 1 miejsce w Rzeszowie (jak również w województwie podkarpackim) wśród szkół publicznych pod względem liczby laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty co oznacza uzyskanie tytułu "SZKOŁY PRZYJAZNEJ  UTALENTOWANYM UCZNIOM".

To był bardzo pracowity rok szkolny dla naszych zdolnych uczniów i ich opiekunów. Otrzymanie zaszczytnego tytułu laureata (jak również finalisty) w Konkursie Przedmiotowym z danego przedmiotu to największy sukces jaki uczeń może osiągnąć na etapie szkoły podstawowej. Z takim tytułem uczniowie bez problemu dostają się do wybranej szkoły średniej. Ponadto tytuł laureata z przedmiotu egzaminacyjnego zwalnia ucznia z tej części egzaminu ósmoklasisty.

Na tytuł laureata czy finalisty uczeń wraz ze swoim nauczycielem pracuje bardzo długo, często nawet kilka lat szkolnych. Trzeba opanować wszystko to co przewiduje regulamin konkursu i przejść trzy etapy zawodów. Ale nasi uczniowie doskonale radzą sobie z takimi wymaganiami; pracują pod okiem swoich nauczycieli, którzy zaszczepiają w nich pasje, zainteresowania i chęć do poszerzania wiedzy z określonej dziedziny.

Gratulujemy wszystkim naszym LAUREATOM I FINALISTOM oraz ich NAUCZYCIELOM!!!

A na zdjęciach m. innymi – wręczenie statuetek i dyplomów naszym mistrzom podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.

NASI LAUREACI I FINALIŚCI:

Dominik Kut – laureat z j. angielskiego i informatyki

Aleksander Najder – laureat z biologii

Alicja Walawender – laureatka z biologii

Katarzyna Cwynar – laureatka z biologii

Kamila Kwiatkowska – laureatka z biologii i finalistka z matematyki

Olga Mazela – laureatka z biologii

Mia Barker – laureatka z j. angielskiego

Julia Tomkowicz – laureatka z j. angielskiego

Michał Waltoś – laureat z j. angielskiego

Hanna Kusińska – laureatka z j. hiszpańskiego

Szymon Stachowicz – laureat z informatyki

Julia Walawender – finalistka z biologii

Szymon Krupa – finalista z informatyki

Aleksander Rolf – finalista z fizyki

 

Opiekunowie: S. Wiśnicka-Bury, K. Bara-Bać, M. Głaz, R. Hus, B. Tutaj, A. Patrzyk, J. Zizius, A. Lasek

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj