Archiwum SP 4-8 2020/2021

Wycieczka integracyjna klasy 4e

Uczniowie klasy 4e w ramach wycieczki integracyjnej udali się 15 czerwca 2021 r. na teren Leśniczówki Koła Łowieckiego “Rogacz” znajdującej się w Woli Zgłobieńskiej. Czas upłynął nam na grze w piłkę nożną, siatkówkę, chowanego lub berka. Nie zabrakło także tradycyjnego pikniku w promieniach pięknego słońca. Dziewczynki i chłopcy chętnie bili rekordy w skokach na skakance oraz podbijaniu lotki do badmintona. W porze obiadowej rozpaliliśmy ognisko, na którym upiekliśmy kiełbaski oraz pianki. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym pamiątkowym zdjęciem, z którego płyną szerokie uśmiechy zadowolenia i zmęczenia po zabawie.