Archiwum SP 4-8 2020/2021

Skoczna wycieczka klasy 7d

W dniu 11 czerwca klasa 7d wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę integracyjną do Parku Trampolin JumpWorld w Rzeszowie. Celem wycieczki była integracja klasowa oraz wyrobienie nawyku spędzania aktywnie wolnego czasu.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora rozpoczęło się szaleństwo! Korzystaliśmy z wielu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, basenów wypełnionych piankami, koszów do koszykówki itp. Wspólne wyjście dostarczyło nam niesamowitych wrażeń. Pod koniec pobytu w parku spotkaliśmy jednego z braci Kłeczek!

Drogę powrotną do szkoły pokonaliśmy pieszo z krótkim przystankiem na… lody! 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj