Archiwum SP 1-3 2020/2021

Klasowa książka o przygodach kota Cukierka

W poniedziałek 7 czerwca klasa 2a z wychowawczynią uczestniczyła w zajęciach czytelniczo-plastycznych, w czasie których uczniowie wykonali książkę o kocie Cukierku. Zwierzak ten jest bohaterem serii opowiadań napisanych przez Waldemara Cichonia, a pierwsza część cyklu pt. „Cukierku, ty łobuzie” jest szkolną lekturą. Spotkanie rozpoczęliśmy od przyjrzenia się, w jaki sposób w książkach pop-up tworzone są przestrzenne ilustracje. Następnie uczniowie zabrali się do twórczej pracy wymyślając poszczególne historyjki, z których została złożona ich klasowa książka zatytułowana „Przygody kota Cukierka”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj