Archiwum SP 1-3 2020/2021

Świętowanie Dnia Książki w klasach 1-3

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji nasza szkolna biblioteka przygotowała kilka atrakcji. Uczniowie mogli obejrzeć krótki filmik animowany pokazujący drogę od pomysłu na książkę aż do momentu jej wydania, odgadywali zagadki dotyczące znanych bohaterów baśni i bajek oraz mogli obejrzeć nietypowe książki zgromadzone w zbiorach naszej szkoły. Kilkoro dzieci wzięło również udział w zajęciach plastycznych, w czasie których sami tworzyli swoje książki stając się autorami i ilustratorami własnych tekstów.

A wszyscy odwiedzający szkolną bibliotekę w dniach od 22 do 27 kwietnia zostali obdarowani zakładką do książki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj