Archiwum SP 1-3 2020/2021

Rekolekcje inne niż zwykle

W tym roku w czasie Wielkiego Postu w naszej szkole miały miejsce rekolekcje o tematyce: „Jezus moim przyjacielem” i „Tropem Jezusa, który uzdrawia”. Nauki odbyły się w nietypowej formie, podczas lekcji religii. Konferencje dostosowane do przedziałów wiekowych dla dzieci i młodzieży zostały opracowane i nagrane przez księży z Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. Uczniowie uczestniczyli w nich bardzo aktywnie, słuchając Słowa Bożego, śpiewając i wykonując bardzo ciekawe zadania. Był to czas pogłębiania wiary, szukania odpowiedzi na najważniejsze pytania i jak najlepszego przygotowania do Świąt Wielkanocnych.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj