Archiwum SP 4-8 2018/2019

Klasowy DZIEŃ KOBIET 4A

Raz do roku jest taki dzień,

Który przemija jak piękny sen...

Wszystkie kobiety, panie i matki

W dniu tym dostają pachnące kwiatki...

 

Dzień Kobiet to bardzo przyjemny dzień dla kobiet tych dużych i tych małych. W ten wyjątkowy czas chłopcy z klasy 4a zorganizowali miłą niespodziankę dla swoich koleżanek z klasy. Przygotowali okolicznościowy wiersz, wręczyli kwiaty, ciekawe breloczki z imionami oraz słodkości. Dziewczynki wraz panią wychowawczynią serdecznie podziękowały wszystkim chłopcom. Na koniec z uśmiechem robiliśmy fotki do albumu klasowego. Ten dzień spędziliśmy w miłej i radosnej atmosferze.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj