Archiwum SP 4-8 2018/2019

Minecraft Demo Day

17 czerwca dziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach edukacyjnych „Minecraft Education Edition”, które odbyły się w rzeszowskim Ratuszu. W ramach warsztatów uczestnicy projektowali przyszłe oblicze naszego miasta.

Wydarzenie zostało zrealizowane przez Urząd Miasta we współpracy z firmą Microsoft, szkołą programowania dla dzieci „MindCloud” oraz firmą DELL, która dostarczyła latopy, potrzebne do przeprowadzenia warsztatów.

Na koniec wydarzenia została przeprowadzona ankieta na temat znajomości Minecrafta. Pierwsze miejsce zdobył Szymon Stachowicz z klasy 5 b, a trzecie miejsce Jakub Osucha z klasy 6 b.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj