Archiwum SP 4-8 2018/2019

Karta rowerowa

W dniu 13.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową uprawniającą do poruszania się po drogach publicznych.

Dla młodych adeptów rowerowych to był bardzo ważny egzamin. Przystępowali do niego uczniowie z klas czwartych. Egzamin odbył się Miasteczku Ruchu Drogowego, gdzie pod bacznym okiem policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie wszyscy uczniowie musieli pokonać przejazd uliczkami miasteczka rowerowego. Na zdających czekały nagrody ufundowane przez firmę PZU. W tym roku nasi rowerzyści dostali elektroniczne odblaski. Dla najlepszych PZU ufundowało głośniki JBL, kubki termiczne Contigo, słuchawki, uchwyt do selfie Huawei oraz długopis Parker.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj