Archiwum SP 4-8 2018/2019

Ogólnopolskie sukcesy Madzi Mikulskiej

Sieciaki.pl to projekt edukacyjny prowadzony od lutego 2005 r. przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), w ramach programu „Dziecko w Sieci”. Projekt Sieciaki.pl jest elementem programu „Safer Internet”. Głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange. Podstawowym elementem projektu Sieciaki.pl jest edukacyjny serwis internetowy przeznaczony dla dzieci w wieku 9-11 lat, poświęcony tematyce bezpieczeństwa dzieci w internecie. W ramach projektu organizowane są również spotkania z dziećmi, imprezy plenerowe oraz zajęcia edukacyjne, przygotowywane są też filmy, gry, piosenki i materiały edukacyjne. Projekt ten ma na celu przede wszystkim edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa w internecie. Co miesiąc na stronie internetowej "sieciaki.pl" pojawiają się nowe, ciekawe konkursy, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konkursy przeznaczone są tylko dla zarejestrowanych użytkowników tego serwisu.

Miło nam donieść, że w tym roku szkolnym uczennica  Magdalena Mikulska z kl. 4b aktywnie pracowała podczas realizacji zadań konkursowych osiągając liczne ogólnopolskie sukcesy.

Wyniki przedstawiają się następująco:

- „DBI – reporter 2019” - wyróżnienie,

- „Plakat DBI” - 3 miejsce,

- „Działajmy razem” - 3 miejsce,

- „Powiedz sieciuchom NIE” – 2 miejsce,

- 1,2,3 Zgadnij TY” – 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy Madzi licznych sukcesów!

Chętnych uczniów,  którzy chcą wziąć udział w konkursach portalu sieciaki.pl  zapraszamy do szkolnego koordynatora  pani Ani Patrzyk.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj