Archiwum SP 4-8 2018/2019

Klasa 4a i 4c w Bałtowie

W dniu 5 czerwca 2019 roku klasy 4a i 4c udały się do bałtowskiego kompleksu turystycznego. Pogoda dopisała i nasi uczniowie mogli w pełni skorzystać z atrakcji świętokrzyskiego parku. Zobaczyli tam między innymi egzotyczne ptaki i gryzonie z dolnego zwierzyńca, odwiedzając Sabatówkę, poznali słowiańskie wierzenia, a podczas wizyty w oceanarium przez okulary 3D podziwiali prehistoryczne stwory morskie.

Dużą atrakcją była także przejażdżka amerykańskimi gimbusami, z okien których oglądali zwierzęta z różnych regionów świata. To niezwykłe safari zapewniło im wiele wrażeń. Zainteresowaniem cieszyły się także figury dinozaurów w proporcjach jeden do jednego oraz park miniatur, w którym zgromadzono najciekawsze miniatury znanych polskich zamków i pałaców. W dobrych humorach i pełni nowych wrażeń nasi uczniowie wrócili do domu. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj