Archiwum SP 4-8 2018/2019

Wycieczka klas 6b i 6c

W dniach 23-24 maja klasy 6b i 6c udały się na wycieczkę Kraków – Ojcowski Park Narodowy. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzali Kraków. Pierwszym przystankiem był Wawel. Następnie uczniowie udali się do manufaktury czekolady. Na koniec cała ekipa udała się do Sukiennic.

Noc uczniowie spędzili w Kalwarii Zebrzydowskiej natomiast drugiego dnia udali się na spacer po Ojcowskim Parku Narodowym, a także do Jaskini Nietoperzowej. Jednym z przystanków był również zamek w Pieskowej Skale, a spacer zakończył się pod Bramą Krakowską.

Mimo, że pierwszego dnia pogoda nie była wymarzona, to i tak humory dopisywały.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj