Archiwum SP 4-8 2018/2019

XXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

       W sobotę 18 maja reprezentanci szkolnego chóru Canto Diciotto  wzięli udział w  XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Rzeszowie.

      Tym razem jury oczarowali nasi najmłodsi przedstawiciele chóru –  trio Emilka Laskowska, Julia Drapała oraz Damian Pernak wdzięcznie i  dźwięcznie wykonując piosenkę Elvisa Prasleya „ I can’t help  falling  in love”  zdobywając III miejsce .

      Kategorie solo reprezentowała uczennica Zuzanna Warchoł wykonując piosenkę „Try everything” a w kategorii zespoły, chór w ograniczonym składzie odśpiewał piosenkę „We are the world”.

      Poziom konkursu  jak co roku był bardzo wysoki i tym bardziej wielce gratulujemy i dziękujemy wszystkim wykonawcom.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj