Archiwum SP 4-8 2018/2019

"Gdzie się podziały tamte melodie"

       Dziś, 16 maja  nasz szkolny chór Canto Diciotto  pod przewodnictwem p. Barbary Wawrzynkiewicz znów  znalazł się na podium zdobywając II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym „Gdzie się podziały tamte melodie”, organizowanym przez Sp nr 25 w Rzeszowie.

Oprócz kategorii „Zespół ‘’ członkinie chóru również brały udział w kategorii solo.

      Amelia Miśtak zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną” i zdobyła  III miejsce a Gabrysia Ogonowska urzekła wszystkich wykonaniem piosenki Edyty Górniak „Kolorowy wiatr” i otrzymała wyróżnienie.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom  i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj