Archiwum SP 1-3 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Wydawać by się mogło, że dopiero wszystko się zaczęło, a już się skończyło. Nie tak dawno otwieraliśmy trzeci w historii SP18 rok szkolny, a już uroczyście w ostatni piątek, 22.06 kończyliśmy go.

Może dlatego, że był to dla wszystkich bardzo pracowity rok, nie zauważyliśmy jak szybko płynie czas. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy mszą św. w kościele parafialnym pw. Bł. Karoliny, pod koniec której złożyliśmy życzenia imieninowe Księdzu Proboszczowi Janowi Krynickiemu. Następnie dyrektor szkoły G. Lachcik podziękowała wszystkim - uczniom, rodzicom i nauczycielom za całoroczną współpracę, podsumowując przy okazji mijający rok. Statystyka dotycząca roku 2017/2018 jest imponująca - 148 (38%) świadectw  z wyróżnieniem, 77% wszystkich uczniów z klas IV-IIIG otrzymało zachowania wzorowe  i bardzo dobre. Do tego 56 uczniów otrzyma stypendium Dyrektora SP 18, a 34 - stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa. Sukcesy w konkursach pozaszkolnych (przedmiotowych i artystycznych) odniosło 154 uczniów klas I-III SP,  147 uczniów klas IV-VII SP oraz 107 uczniów gimnazjum.  Mamy 3 laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.  Zrealizowaliśmy 32 projekty i zorganizowaliśmy 61 szkolnych konkursów.

Wszyscy zasłużyli na odpoczynek i wytchnienie od obowiązków – więc po wręczeniu nagród tym najlepszym z najlepszych i odebraniu świadectw, z radością opuszczali szkołę na długie 2 miesiące.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj