Archiwum SP 1-3 2017/2018

Trzecią klasę już żegnamy, na wakacje wyruszamy!

„Wiem jedno! Darów, które otrzymałem, tak sądzę, nie kupię nigdzie…za żadne pieniądze!” – takimi słowami, 15 czerwca 2018 r., trzecioklasiści spuentowali "edukację wczesnoszkolną", uroczyście kończąc pierwszy etap edukacji w Szkole Podstawowej nr 18. Tego popołudnia szkolna aula wypełniła się po brzegi rodzicami i nauczycielami, którzy obejrzeli krótką inscenizację w wykonaniu uczniów. Nie zabrakło dobrego humoru, ale i wzruszeń, wspomnień z wspólnie spędzonych lat. Trzecioklasiści ukoronowali swój występ pięknymi piosenkami, a łezka się w oku zakręciła podczas prezentacji zdjęć ze szkolnych wycieczek i imprez. To pełne emocji spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci. Tymczasem trzecioklasiści, za sprawą iście wakacyjnych dekoracji, mogli poczuć, że upragnione wakacje są na wyciągnięcie ręki…