Archiwum SP 1-3 2017/2018

Sukcesy Kuby w pływaniu!

Jakub Halicki z klasy 2d trenuje pływanie w Szkółce Pływania „Orka” działającej przy OSiR w Nowej Wsi/Trzebownisko. W dniu 9 czerwca 2018r. na  krytej pływalni Fala odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku. Do rywalizacji stanęło 90 zawodników. Jakub Halicki zdobył pierwsze miejsce (złoty medal, dyplom i nagrodę rzeczową) w konkurencji 25m stylem grzbietowym chłopców oraz trzecie miejsce (brązowy medal, dyplom i nagrodę rzeczową) w konkurencji 25m stylem dowolnym. Cała szkoła jest dumna z Kuby. Życzymy dalszych sukcesów w sporcie!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj