Zakładka z krasnoludkiem, czyli przedszkolaki w szkolnej bibliotece

18 maja naszą szkolną bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Nr 33 z grupy „Biedronki”. W czasie spotkania rozmawialiśmy o tym, po co w szkole jest potrzebne miejsce gromadzące książki i czasopisma oraz w jaki sposób nasi uczniowie mogą z niej korzystać. W czytelni przedszkolaki wysłuchały fragmentu książki pt. „Krasnoludki” autorstwa Melanii Kapelusz, a później każdy z nich tworzył swoją własną zakładkę z krasnoludkiem. Na koniec był też czas na oglądanie książek znajdujących się w czytelni.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj