Grudniowe spotkanie z absolwentami

W czasie naszego przedświątecznego „Spotkania przy herbacie” mieliśmy okazję zebrać się w gronie powiększonym o absolwentów naszej szkoły, którzy kiedyś również uczestniczyli w takich zajęciach w Filii Nr 13 WiMBP, a od września postanowili kontynuować te spotkania w swoim gronie. W grudniu zaprosiliśmy ich grupę na nasze spotkanie. Rozmawialiśmy o książkach, przy czytaniu których robi nam się ciepło na sercu i o takich których akcja toczy się w okresie Bożego Narodzenia. Racząc się ciepłą herbatą, ciastem i innymi słodkościami mieliśmy też czas na wspólne rozmowy. Starsi opowiadali o szkołach, do których aktualnie uczęszczają, a przy okazji radzili młodszym na co zwracać uwagę przy ich wyborze.   

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj