SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Przewodniczący

Karol Rękowicz kl. 8b

 

Zastępca

Miron Mikrut kl. 6e

  Członkowie

Maja Konior kl.8c

Kacper Cwynar kl. 8b

Aleksandra Guzik kl.5e

Sara Kudła-Popek kl. 7a

Milena Zarychta kl. 4d

Lena Dziura kl. 8a

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

RÓŻOWY DZIEŃ... :)

    ,,W świecie zachodnim różowy jest przede wszystkim kolorem kobiecym […] Jednak ten silny podział nie zawsze miał miejsce i nie jest uniwersalny. W innych kulturach, takich jak Japonia, różowy jest kojarzony z męskimi cechami”.

 

     13 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Koloru- tym razem był to RÓŻOWY!  Ci uczniowie, którzy wzięli udział w zabawie, nie byli w ten dzień pytani. Tego dnia w całej szkole widzieliśmy przeróżne odcienie tego koloru. Jak zawsze wszystko zostało uwiecznione na klasowych forografiach. Zobaczcie! :)

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj