Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy "Magiczna moc bajek"

Chciałbym z moja rodziną...

W ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego "Magiczna moc bajek" uczniowie klasy 1d uczestniczyli w zajęciach o tematyce związanej z Rodziną. Wspólnie rozmawialiśmy o wymarzonych formach spędzenia wakacji ze swoją rodziną. Uczniowie wykonali kolaż Rodzinnych marzeń i pragnień, który ukazuje, gdzie i w jaki sposób chcieliby spędzić czas ze swoją rodziną w nadchodzące wakacje. W ramach tematyki dotyczącej Dobranocek z dawnych lat, uczniowie obejrzeli "Pomysłowego Dobromira".

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj