Lato bez ryzyka
Życzymy wszystkim uczniom słonecznych, pełnych radości i niezapomnianych przygód wakacji. Niech letni czas będzie okazją do odpoczynku, rozwijania pasji, odkrywania nowych miejsc oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa, aby po wakacjach wrócić do szkoły z pięknymi wspomnieniami, nową energią i uśmiechem na twarzy! Jak powiedział amerykański pisarz i humorysta John Green: „To właśnie wspomnienia sprawiają, że lato trwa przez cały rok”. Niech tegoroczne wakacje dostarczą Wam wielu takich wyjątkowych wspomnień! Do zobaczenia we wrześniu!
.png)










.png)



