Od kartki do gwiazdy – świąteczna twórczość
W świetlicy szkolnej odbyły się świąteczne zajęcia plastyczne, podczas których dzieci tworzyły gwiazdy metodą origami. Obok nich powstawały choinki, pełne kolorów i indywidualnych pomysłów. Uczniowie z zaangażowaniem składali kolorowe kartki, ucząc się precyzji i cierpliwości.
.png)










.png)



