Jestem dobrym kolegą - Walentynki
Miniony tydzień był czasem ważnych dyskusji, na temat wpływu przyjaźni, miłości i innych uczuć na życie człowieka. Oswajaliśmy temat miłości przy okazji Walentynek. Uczniowie wykonali piękne kartki, mogli je wrzucić do specjalnej skrzynki i w dniu 14 lutego zostały one odczytane i wręczone osobom, do których były skierowane.
.png)










.png)



