Nasza szkoła w projektach:

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

SWIETLIK

1

LEON

logo instaling

1

mPotęga

Świetliczaki na tropie... skrzydeł natury

Tropiciele Moduł 2 - Świetliczaki stają się obrońcami przyrody: Krzyżówka przyrodnicza

Na kolejnych zajęciach w ramach projektu realizowaliśmy moduł 2 „Świetliczaki stają się obrońcami przyrody”.  Wprowadzeniem do zajęć była rozmowa na temat przyrody i jej znaczenia w życiu człowieka. Po wspólnej rozmowie i wymianie zdań przyszedł czas na zagadki, oczywiście o tematyce przyrodniczej. Następnie przeczytaliśmy wiersz pt. „O lesie i przyjaźni z przyrodą”. Ostatnim już zadaniem w ramach modułu 2 było wykonanie krzyżówki o tematyce przyrodniczej. Uczniowie bez problemu rozwiązali całą krzyżówkę przyrodniczą i zapisali jej hasło: przyroda.