Hiszpańska fiesta i sjesta

¡Hola!

Fiesta, siesta y la playa to słowa, które nieodłącznie kojarzą się z słoneczną Hiszpanią. Za pomocą tego działu będę chciała was przenieść do Hiszpanii oraz innych krajów hiszpańskojęzycznych. Poznacie język, zwyczaje oraz kulturę hispanohablantes (mówiących po hiszpańsku), aby poczuć się częścią tej wspaniałej grupy.

W zakładkach drodzy uczniowie znajdziecie konkursy i wydarzenia, związane z językiem hiszpańskim które odbywają się w naszej szkole. Zabawy i ćwiczenia językowe, które mogą wam ułatwić naukę języka obcego. Ponadto, Facebook poświęcony tematyce językowej oraz kulturowej wypełni misję pogłębiania zainteresowań w sposób lekki i niezobowiązujący tak jak na hiszpańskiej sjeście lub fieście.

Czekam na Wasze propozycje.

A zatem, do dzieła!

Saludos,

Joanna Zizius

Moda na Hiszpanię