Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

      We wtorek 28 stycznia nasze uczennice Antosia Piotrowska i Łucja Charachajczuk  reprezentowały naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym w ZSP nr 5 w  Rzeszowie. Rozbrzmiewały znane, tradycyjne kolędy ale usłyszeć również można było  rzadko spotykane pastorałki oraz zupełne nowości muzyczne. Każdy wykonawca pomimo ogromnego stresu dał z siebie wszystko co słychać było bardzo dobrze, gdyż poziom wykonawczy jak co roku był bardzo wysoki.

       I w taki sposób Antosia  wyśpiewała dzisiaj II miejsce w pastorałce „Cicho cicho pastuszkowie” a jej młodsza koleżanka Łucja zachwyciła wszystkich swoim debiutem i choć  nie zdobyła nagrody to zapewne rozgrzała nie jedno serce swoim przepięknym wykonaniem pastorałki „Dlaczego dzisiaj”.

        Dziewczynkom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.