Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Niemiecki sprawia radość!

Wszyscy wiemy, jak ważna jest znajomość języków obcych, im wcześniej maluch rozpocznie naukę, tym ma większe szanse na swobodną komunikację. Nauka języków wpływa również korzystnie na rozwój dzieci, poszerza im horyzonty, uświadamia, że istnieją kraje, języki, społeczeństwa, które różnią się od nas. Małe dziecko poznaje język obcy tak, jak ojczysty. Nie musi siedzieć w klasie, przepisywać słówek. Do nauki potrzebny jest tylko ( aż!) nauczyciel, który w naturalny sposób wprowadzi słownictwo.

Na świetlicy szkolnej w każdy poniedziałek i czwartek odbywają się darmowe zajęcia z języka niemieckiego. Opieka na świetlicy stwarza wymarzone okazje do nauki tego języka, poznajemy nazwy zwierząt – tuląc pluszaki do siebie, owoce – kosztując je - jak zdrowe i smaczne są, napoje- próbując je.

 Dzieci bawią się świetnie podczas zajęć, nie wiedząc nawet, jak wiele nowych słów  w j. niemieckim już znają: liczą, śpiewają, wyliczają, mówią co lubią jeść, pić, jaki kolor mają na sobie, jakie zwierzątka mają i kochają.

Grono uczących powiększa się z tygodnia na tydzień. Wszystkich chętnych zapraszam do przygody z nowym językiem.

Deutschlehrerin

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj