Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Wycieczka na spektakl teatralny pt. "Kajtuś Czarodziej"

30.04.2024r. odbyła się wycieczka edukacyjna do Teatru „Maska” na spektakl pod tytułem „Kajtuś Czarodziej”. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas 3a, 3b, 3c oraz 3f. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji.

W czasie wycieczki uczniowie obejrzeli fascynujące przedstawienie o chłopcu o imieniu „Kajtuś”. Uczniowie wraz z aktorami przenieśli się do świata wiecznego dzieciństwa i poznali przygody Kajtusia Czarodzieja. Spektakl stanowił zapis podróży w głąb dziecięcej wyobraźni, w której – niczym w fantastycznym filmie – przeplatają się różne światy i porządki.

Radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj