Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia uczniowie klas 1-3 włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, którego głównym celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. W tym dniu chętne dzieci założyły ubrania w barwach naszej planety (zielony, niebieski oraz brązowy). Każda klasa wykonała plakat nawołujący do ochrony naszej planety, który zdobił drzwi sal lekcyjnych. Dodatkowo podczas zajęć uczniowie poszerzyli świadomość ekologiczną, a tym samym przypomnieli sobie jak należy dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Cieszymy się, że pamiętają oni jak należy dbać o Ziemię szanując środowisko naturalne, oszczędzając energię elektryczną, wodę oraz segregując śmieci.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj