Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Niebieskie Igrzyska

W dwóch ostatnich tygodniach kwietnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w programie „Niebieskie Igrzyska”, które są formą obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Poprzez udział w programie, uczniowie dowiedzieli się, że  każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Przeprowadzone konkurencje drużynowe wśród klas 1-3 służyły integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi.

Dzięki przeprowadzonym zajęciom edukacyjnym programu dzieci nauczyły się dostrzegać różnice i podobieństwa miedzy sobą. Przeprowadzone zajęcia miały na  celu zwiększenie poziomu tolerancji i akceptacji inności oraz nauczenie właściwego sposobu reagowania na inność i pomagania innym. Uczniowie poznali pojęcia: akceptacja, różnorodność oraz inność. Co więcej, w kontynuacji programu dowiedzieli się o sposobach wspierania innych, pomagania w pojawiających się trudnościach oraz poszukiwania konstruktywnych rozwiązań.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj